9577_logopl2017.jpg  pl-logo-www.png

Koło Naukowe Menedżerów Politechniki Lubelskiej powstało w 1992 roku. Pierwszym opiekunem Koła była prof. dr hab. Ewa Bojar.

W początkowej fazie działalności Koło koncentrowało się na organizacji seminariów i konferencji naukowych. Wraz z upływem czasu, działalność Koła zaczęła się poszerzać o różne aktywności kulturalne i społeczne, studenci brali również udział w ogólnopolskich konkursach, gdzie zajmowali wysokie miejsca.

Przez 31 lat w Kole przewinęło się ponad 300 studentów wśród nich dr inż. Jakub Bis, który m.in. pełnił funkcję Prezesa KNM w latach 2003-2004, a od lipca 2021 roku jest Opiekunem Koła.

Celem koła jest zachęcanie studentów do aktywności naukowej, a także zapewnienie możliwości wymiany wiedzy i doświadczeń w dziedzinie zarządzania, organizacji pracy oraz przedsiębiorczości poprzez organizację różnorodnych aktywności naukowych, kulturalnych i społecznych. Członkowie koła mają okazję uczestniczyć w licznych wydarzeniach naukowych, takich jak konferencje, sympozja, szkolenia, warsztaty oraz projekty badawcze, które pomagają im się rozwijać.

Obecnie, Koło Naukowe Menedżerów Politechniki Lubelskiej jest jednym z najaktywniejszych kół naukowych na Politechnice Lubelskiej. Organizuje liczne konferencje naukowe, seminaria, warsztaty, szkolenia oraz prace badawcze. Koło angażuje się również w różne akcje charytatywne i społeczne, takie jak zbiórki na rzecz potrzebujących czy organizacja akcji krwiodawstwa.

Działalność w Kole Naukowym to wyjątkowa okazja do rozwoju wiedzy i zainteresowań oraz do sprawdzenia własnych umiejętności menedżerskich w praktyce. Organizacja konferencji naukowych i innych wydarzeń daje możliwość zdobycia cennego doświadczenia, które może okazać się przydatne w przyszłej karierze zawodowej. Dzięki licznym kontaktom z przedstawicielami świata biznesu, wielu byłych członków KNM znalazło zatrudnienie w firmach na terenie całego kraju. Koło Naukowe Menedżerów Politechniki Lubelskiej stale poszerza swoją działalność o nowe inicjatywy, dzięki czemu może osiągać coraz większe sukcesy i przyczyniać się do rozwoju swoich członków.

KNM uczy działania zespołowego, pracy w grupie, lojalności wobec siebie, ale przede wszystkim pozwala studentom zdobywać praktyczne umiejętności organizacyjne.

fundusze.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki LubelskiejPOWR.03.05.00-00-Z036/17