Witaj na nowej stronie internetowej Koła Naukowego Menedżerów!

Koło Naukowe Menedżerów

Pragniemy wszystkich serdecznie powitać na nowej stronie internetowej naszego koła naukowego!

W raz z rozwojem koła, a także postępem technologicznym przychodzi czas na zmiany. Efekt jednej z nich możecie właśnie zobaczyć na własne oczy – to nasza nowa witryna internetowa. Dzięki Centrum Informatycznemu Politechniki Lubelskiej otrzymaliśmy własną subdomenę – http://knm.pollub.pl. Jest ona dużo łatwiejsza do zapamiętania niż poprzedni adres i przede wszystkim od razu kojarzy się z Politechniką Lubelską.

Mamy również nadzieję, że podoba Wam się jej strona wizualna i będziecie ją często odwiedzać. Będziemy na niej zamieszczać nie tylko informacje o przedsięwzięciach podejmowanych przez koło, ale także o wszystkich wydarzeniach, które mogą zainteresować przyszłego menedżera. Włączając w to newsy ze świata biznesu.

Zachęcamy Was też do kontaktu z nami w sprawie rekrutacji do naszego koła. Będziemy też bardzo wdzięczni za wszelkie propozycje usprawnień oraz opinie o naszej nowej stronie.

Autor: Tomasz Siejka

Student drugiego roku studiów stacjonarnych magisterskich na kierunku Zarządzanie. W KNM od 2014 roku. Freak na punkcie nowoczesnych technologii. Zainteresowany wszystkim tym, co wiąże się z Internetem lub zdrowym stylem życia.

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.