Study of management : experiences and new trends – Publikacja już dostępna

Study of management : experiences and new trendsZ wielką dumą i radością informujemy, że publikacja książkowa prac zaprezentowanych na XXIII Międzynarodowym Sympozjum Naukowym zorganizowanym przez Koło Naukowe Menedżerów, które odbyło się 14-15 maja 2015 roku na Politechnice Lubelskiej jest już dostępna w formie elektronicznej w Bibliotece Cyfrowej Politechniki Lubelskiej.

Osoby, które nie mogły być osobiście na naszej konferencji zapraszamy do zapoznania się z tematami, które były na niej poruszane, a te które miały okazję wysłuchać ich na żywo do ich przypomnienia.

W tym miejscu chcemy jeszcze raz podziękować wszystkim osobom, które pomagały przy organizacji, promowaniu tego wydarzenia, a także sponsorom oraz uczestnikom.

Cyfrową publikację Study of management : experiences and new trends mogą Państwo zobaczyć tutaj – http://bc.pollub.pl/dlibra/docmetadata?id=10516

Autor: Tomasz Siejka

Student drugiego roku studiów stacjonarnych magisterskich na kierunku Zarządzanie. W KNM od 2014 roku. Freak na punkcie nowoczesnych technologii. Zainteresowany wszystkim tym, co wiąże się z Internetem lub zdrowym stylem życia.

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.