Tomasz Siejka

Administrator strony

Student pierwszego roku studiów stacjonarnych magisterskich na kierunku Zarządzanie. W KNM od 2014 roku. Freak na punkcie nowoczesnych technologii. Zainteresowany wszystkim tym, co wiąże się z Internetem lub zdrowym stylem życia.

 • Location: Lublin
 • Website: Link

  Magdalena Konwa

  Prezes koła 2016

  Jestem studentką III roku Zarządzania. Lubię działać w zespole i pomagać innym. Jestem osobą otwartą i systematyczną . Lubię wykonywać nowe zadania i poznawać nowych ludzi. Od roku jestem członkiem Koła Naukowego Menedżerów , dzięki czemu mogę w praktyczny sposób wykorzystywać wiedzę zdobytą na zajęciach.

    Karolina Czyżewska

    Zastępczyni prezesa 2016

    Cześć, mam na imię Karolina i studiuję na I roku Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Jestem osobą sympatyczną, odpowiedzialną i otwartą na nowe znajomości i doświadczenia. Interesuję się literaturą i teatrem.Lubię poznawać kultury innych krajów i rozmyślać o dalekich podróżach. Ważny jest dla mnie rozwój osobisty dlatego postanowiłam wstąpić do Koła Naukowego Menedżerów.

      Magdalena Kostyra

      Zastępczyni prezesa 2016

      Obecnie jestem studentką Zarządzania II roku. W KNM jestem od roku. Interesuję się muzyką. Jestem osobą komunikatywną, otwarta i z poczuciem humoru.

        Beata Mitura

        Prezydent konferencji 2016

        Jestem studentką II roku Zarządzania, od roku jestem członkiem Koła Naukowego Menadżerów. Jestem osobą towarzyską i otwartą na nowe znajomości.

          Ilona Lovina

          Członkini koła

          Studentka pierwszego roku studiów stacjonarnych licencjackich na kierunku Zarządzanie.W Kole Naukowym Menedżerów od 2014 roku. Myślę że tu mogę rozwijać swoje zainteresowania, poznać nowych ludzi, a także widzę w tym swoja przyszłość. Moim marzeniem jest dostać pracę która dawała by mi nie tylko materialną ale i moralną satysfakcję.

           Gabriela Grzywna

           Prezydent konferencji 2015

           Studentka I roku II stopnia kierunku Zarządzanie, od 4 lat członek Koła Naukowego Menedżerów. W wolnych chwilach spędzam czas z rodziną oraz oddaję się treningom 🙂

            Sylwia Gębicz

            Prezes koła 2015

            Jestem studentką IV roku Zarządzania, od początku studiów należę do koła, które daje mi możliwość pracy w zespole, pozwala się realizować oraz sprawdzać swoje umiejętnośc. Jestem osobą wesołą, otwartą i pełną energii. Lubię podróże i nowe wyzwania.

             Eryk Warpas

             Członek koła, fotograf

             Student pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie oraz absolwent studiów licencjackich na Politechnice Lubelskiej. Zainteresowania: motoryzacja, sport, muzyka i od niedawna fotografia. Marzenia do realizacji związane z karierą zawodową: zarządzanie własną firmą, która przynosić będzie wysokie dochody lub kierownicze stanowisko w dobrze prosperującej firmie. W Kole Naukowym Menedżerów od 2014 r.

               Dominika Górska

               Członkini koła

               Cześć. Nazywam się Dominika Górska mam 19 lat i jestem studentka Zarządzania i Inżynierii Produkcji na pierwszym roku studiów inżynierskich. Postanowiłam dołączyć do koła bo uważam, że studiowanie bez dodtakowych zajęć byłoby nudne. Jestem osobą która lubi zakobinować aby w przyszłości mieć z tego korzyści! 🙂 Moją pasją jest taniec, uwielbiam tańczyć do każdej muzyki aczkolwiek najbardziej do gusty przypadły mi hity latynoskie, dlatego też chciałabym ponownie wzoniwić naukę tańca towarzystkiego. Z reguły jestem osobą otwartą, komunikatywną choć czasem zbyt gadatliwą. W przyszłości chciałabym zarządzać firmą dlatego liczę na to, że to koło pomoże otworzyć mi wielkie drzwi do kariery!

                 Karolina Giza

                 Członkini koła

                 Nazywam się Karolina Giza jestem studentką I roku studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie. Tym co cechuję moją osobę jest sumienność oraz staranność w wykonaniu powierzonych mi zadań. Ponadto jestem miłą, sympatyczną osobą, która chętnie służy pomocą. Wolny czas spędzam w gronie rodziny oraz przyjaciół. 🙂

                   Ilona Mrozik

                   Wiceprezes koła

                   Jestem studentką IV roku kierunku Zarządzenie i Inżynieria Produkcji, a w KNM udzielam się od 2011 roku. Jestem osobą kontaktową i energiczną, która lubi robić wiele rzeczy na raz! UWielbiam jak dookoła mnie dzieje się wiele rzeczy, aczkolwiek cenię sobię Ciszę i spokój !

                     Anna Futa

                     Członkini koła

                     Studiuję Matematykę na II roku studiów magisterskich na Politechnice Lubelskiej. Wstąpiłam w szeregi członków KNM ze względu na możliwości rozwoju, zdobycie nowych doświadczeń i poszerzenie horyzontów. W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi lub oddaję się nowemu hobby, jakim jest fitness.

                       Magdalena Figiel

                       Członkini koła

                       Jestem studentką Matematyki na drugim roku studiów magisterskich. Wstąpiłam do Koła Naukowego Menedżerów, ponieważ lubię nowe wyzwania oraz chcę aktywnie uczestniczyć we wszelkiego rodzaju projektach i zadaniach związanych z działalnością w kole. Moje hobby to fitness i motoryzacja.

                         Paula Mocior

                         Członkini koła

                         Jestem studentką IV roku Zarządzania i Inżynierii Produkcji, Koło Naukowe Menedżerów oferuje możliwość edukacji w zakresie współpracy, wzajemnej pomocy, a także spójnej i owocnej organizacji. Mnie z kolei ( co prawda zaledwie od dwóch lat) interesuje Kulturystyka i Fitness, w tym się spełniam najbardziej i stawiam na rozwój dodatkowo w tym kierunku.

                           Marta Szady

                           Członkini koła

                           Jestem studentką II roku studiów 2-ego stopnia kierunku Zarządzanie na Politechnice Lubelskiej. Swoją działalność na rzecz uczelni rozpoczęłam od udziału w Kole Naukowym Menadżerów. Koło daje mi możliwość rozwoju interpersonalnego oraz realizowania zarówno swoich jak i innych pomysłów. W wolnym czasie podróżuje, sprawia mi to niezmierną przyjemność i otwiera na nowe horyzonty.

                             Anastasiia Kulaieva

                             Członkini koła

                             Jestem studentką II roku Zarządzania. W KNM od 2014 roku. Jestem osobą towarzyską, kreatywną z poczuciem humoru. Lubię słodycze, mogę jeść w nieograniczonych ilościach.

                               Andrzej Patyra

                               Członek koła

                               Student I roku II stopnia Zarządzania oraz absolwent Turystyki i Rekreacji UMCS. Z biznesem połączyła go firma, którą wspólnie prowadzi z małżonką od ponad trzech lat. Zapalony podróżnik, był na 4 kontynentach, mieszkał rok w Azji, rok w Hiszpanii i przez jakiś czas standardowo zmywał gary w Anglii. Dodatkowo entuzjasta gier strategicznych/ ekonomicznych i karcianych.

                                 Marta Patyra

                                 Członkini koła

                                 Studentka I roku II stopnia Zarządzania na PL, oraz IV roku Prawa na KUL. Absolwentka socjologii. Wieloletnia instruktorka harcerska, dziennikarz radiowy, od paru lat wraz z mężem prowadzi firmę. Szybko podejmująca decyzje, łatwo nawiązująca kontakty, ambitna, impulsywna, pełna energii, a przy tym otwarta, łatwo nawiązująca kontakty i uśmiechnięta. Jej pasja to fotografia, którą szlifowała podróżując przez rok po Azji Południowo-Wschodniej.

                                   Aleksandra Borshchuk

                                   Członkini koła

                                   Cześć 😉 Nazywam się Aleksandra Borshchuk, mam 19 lat, jestem z Ukrainy i studiuję na II roku Zarządzania na Politechnice Lubelskiej. Jestem człowiekiem otwartym i bardzo towarzyskim, umiem wysłuchać i zawsze chętna pomóc. Lubię przeprowadzać czas z przyjaciółmi. Wstąpiłam do Koła Naukowego Menedżerów, bo chcę poznawać nowych ludzi i wykonywać różne zadania. Całe życie jestem w sporcie: różne rodzaje tańców, sportowe orientowanie, lekkoatletyka i siłownia. W przyszłości chciałabym zarządzać swoją własną firmą

                                     Paweł Ciotucha

                                     Członek koła

                                     Mam na imię Paweł Ciotucha. Studiuję drugi roku Zarządzania na Politechnice Lubelskiej. Interesuje się motoryzacja oraz muzyką. Wolny czas spędzam z przyjaciółmi. Jestem osobą otwartą sumienną lubię dążyć do wyznaczonych celów.