Magdalena Konwa

  Prezes koła 2016

  Jestem studentką III roku Zarządzania. Lubię działać w zespole i pomagać innym. Jestem osobą otwartą i systematyczną . Lubię wykonywać nowe zadania i poznawać nowych ludzi. Od roku jestem członkiem Koła Naukowego Menedżerów , dzięki czemu mogę w praktyczny sposób wykorzystywać wiedzę zdobytą na zajęciach.

    Karolina Czyżewska

    Zastępczyni prezesa 2016

    Cześć, mam na imię Karolina i studiuję na I roku Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Jestem osobą sympatyczną, odpowiedzialną i otwartą na nowe znajomości i doświadczenia. Interesuję się literaturą i teatrem.Lubię poznawać kultury innych krajów i rozmyślać o dalekich podróżach. Ważny jest dla mnie rozwój osobisty dlatego postanowiłam wstąpić do Koła Naukowego Menedżerów.

      Magdalena Kostyra

      Zastępczyni prezesa 2016

      Obecnie jestem studentką Zarządzania II roku. W KNM jestem od roku. Interesuję się muzyką. Jestem osobą komunikatywną, otwarta i z poczuciem humoru.

        Beata Mitura

        Prezydent konferencji 2016

        Jestem studentką II roku Zarządzania, od roku jestem członkiem Koła Naukowego Menadżerów. Jestem osobą towarzyską i otwartą na nowe znajomości.

         Tomasz Siejka

         Administrator strony

         Student pierwszego roku studiów stacjonarnych magisterskich na kierunku Zarządzanie. W KNM od 2014 roku. Freak na punkcie nowoczesnych technologii. Zainteresowany wszystkim tym, co wiąże się z Internetem lub zdrowym stylem życia.

         • Location: Lublin
         • Website: Link

          Ilona Lovina

          Członkini koła

          Studentka pierwszego roku studiów stacjonarnych licencjackich na kierunku Zarządzanie.W Kole Naukowym Menedżerów od 2014 roku. Myślę że tu mogę rozwijać swoje zainteresowania, poznać nowych ludzi, a także widzę w tym swoja przyszłość. Moim marzeniem jest dostać pracę która dawała by mi nie tylko materialną ale i moralną satysfakcję.

            Łukasz Szacoń

            Członek koła

            Student I roku na kierunku Zarządzanie na Politechnice Lubelskiej. Przyjacielski i otwarty na ludzi. Interesuje się muzyką oraz sportem. W KNM od 2015 roku.

             Sylwia Gębicz

             Prezes koła 2015

             Jestem studentką IV roku Zarządzania, od początku studiów należę do koła, które daje mi możliwość pracy w zespole, pozwala się realizować oraz sprawdzać swoje umiejętnośc. Jestem osobą wesołą, otwartą i pełną energii. Lubię podróże i nowe wyzwania.

              Eryk Warpas

              Członek koła, fotograf

              Student pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie oraz absolwent studiów licencjackich na Politechnice Lubelskiej. Zainteresowania: motoryzacja, sport, muzyka i od niedawna fotografia. Marzenia do realizacji związane z karierą zawodową: zarządzanie własną firmą, która przynosić będzie wysokie dochody lub kierownicze stanowisko w dobrze prosperującej firmie. W Kole Naukowym Menedżerów od 2014 r.

                Dominika Górska

                Członkini koła

                Cześć. Nazywam się Dominika Górska mam 19 lat i jestem studentka Zarządzania i Inżynierii Produkcji na pierwszym roku studiów inżynierskich. Postanowiłam dołączyć do koła bo uważam, że studiowanie bez dodtakowych zajęć byłoby nudne. Jestem osobą która lubi zakobinować aby w przyszłości mieć z tego korzyści! 🙂 Moją pasją jest taniec, uwielbiam tańczyć do każdej muzyki aczkolwiek najbardziej do gusty przypadły mi hity latynoskie, dlatego też chciałabym ponownie wzoniwić naukę tańca towarzystkiego. Z reguły jestem osobą otwartą, komunikatywną choć czasem zbyt gadatliwą. W przyszłości chciałabym zarządzać firmą dlatego liczę na to, że to koło pomoże otworzyć mi wielkie drzwi do kariery!

                  Karolina Giza

                  Członkini koła

                  Nazywam się Karolina Giza jestem studentką I roku studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie. Tym co cechuję moją osobę jest sumienność oraz staranność w wykonaniu powierzonych mi zadań. Ponadto jestem miłą, sympatyczną osobą, która chętnie służy pomocą. Wolny czas spędzam w gronie rodziny oraz przyjaciół. 🙂