Tomasz Siejka

Administrator strony

Student pierwszego roku studiów stacjonarnych magisterskich na kierunku Zarządzanie. W KNM od 2014 roku. Freak na punkcie nowoczesnych technologii. Zainteresowany wszystkim tym, co wiąże się z Internetem lub zdrowym stylem życia.

 • Location: Lublin
 • Website: Link

  Magdalena Konwa

  Prezes koła 2016

  Jestem studentką III roku Zarządzania. Lubię działać w zespole i pomagać innym. Jestem osobą otwartą i systematyczną . Lubię wykonywać nowe zadania i poznawać nowych ludzi. Od roku jestem członkiem Koła Naukowego Menedżerów , dzięki czemu mogę w praktyczny sposób wykorzystywać wiedzę zdobytą na zajęciach.

    Karolina Czyżewska

    Zastępczyni prezesa 2016

    Cześć, mam na imię Karolina i studiuję na I roku Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Jestem osobą sympatyczną, odpowiedzialną i otwartą na nowe znajomości i doświadczenia. Interesuję się literaturą i teatrem.Lubię poznawać kultury innych krajów i rozmyślać o dalekich podróżach. Ważny jest dla mnie rozwój osobisty dlatego postanowiłam wstąpić do Koła Naukowego Menedżerów.

      Magdalena Kostyra

      Zastępczyni prezesa 2016

      Obecnie jestem studentką Zarządzania II roku. W KNM jestem od roku. Interesuję się muzyką. Jestem osobą komunikatywną, otwarta i z poczuciem humoru.

        Beata Mitura

        Prezydent konferencji 2016

        Jestem studentką II roku Zarządzania, od roku jestem członkiem Koła Naukowego Menadżerów. Jestem osobą towarzyską i otwartą na nowe znajomości.

          Ilona Lovina

          Członkini koła

          Studentka pierwszego roku studiów stacjonarnych licencjackich na kierunku Zarządzanie.W Kole Naukowym Menedżerów od 2014 roku. Myślę że tu mogę rozwijać swoje zainteresowania, poznać nowych ludzi, a także widzę w tym swoja przyszłość. Moim marzeniem jest dostać pracę która dawała by mi nie tylko materialną ale i moralną satysfakcję.

            Łukasz Szacoń

            Członek koła

            Student I roku na kierunku Zarządzanie na Politechnice Lubelskiej. Przyjacielski i otwarty na ludzi. Interesuje się muzyką oraz sportem. W KNM od 2015 roku.

             Sylwia Gębicz

             Prezes koła 2015

             Jestem studentką IV roku Zarządzania, od początku studiów należę do koła, które daje mi możliwość pracy w zespole, pozwala się realizować oraz sprawdzać swoje umiejętnośc. Jestem osobą wesołą, otwartą i pełną energii. Lubię podróże i nowe wyzwania.

              Eryk Warpas

              Członek koła, fotograf

              Student pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie oraz absolwent studiów licencjackich na Politechnice Lubelskiej. Zainteresowania: motoryzacja, sport, muzyka i od niedawna fotografia. Marzenia do realizacji związane z karierą zawodową: zarządzanie własną firmą, która przynosić będzie wysokie dochody lub kierownicze stanowisko w dobrze prosperującej firmie. W Kole Naukowym Menedżerów od 2014 r.

                Dominika Górska

                Członkini koła

                Cześć. Nazywam się Dominika Górska mam 19 lat i jestem studentka Zarządzania i Inżynierii Produkcji na pierwszym roku studiów inżynierskich. Postanowiłam dołączyć do koła bo uważam, że studiowanie bez dodtakowych zajęć byłoby nudne. Jestem osobą która lubi zakobinować aby w przyszłości mieć z tego korzyści! 🙂 Moją pasją jest taniec, uwielbiam tańczyć do każdej muzyki aczkolwiek najbardziej do gusty przypadły mi hity latynoskie, dlatego też chciałabym ponownie wzoniwić naukę tańca towarzystkiego. Z reguły jestem osobą otwartą, komunikatywną choć czasem zbyt gadatliwą. W przyszłości chciałabym zarządzać firmą dlatego liczę na to, że to koło pomoże otworzyć mi wielkie drzwi do kariery!

                  Karolina Giza

                  Członkini koła

                  Nazywam się Karolina Giza jestem studentką I roku studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie. Tym co cechuję moją osobę jest sumienność oraz staranność w wykonaniu powierzonych mi zadań. Ponadto jestem miłą, sympatyczną osobą, która chętnie służy pomocą. Wolny czas spędzam w gronie rodziny oraz przyjaciół. 🙂